Neznámý asijský autor - Pták na větvi

Detail položky

Detail položky

Dřevořez, 25x33 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 44 cm

vydraženo
105162. Pták na větvi
Dražba ukončena:05.11.2023 21:09:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč limit (05.11.2023 21:06:04) 646
500 Kč 05.11.2023 18:00:07 9294