Neznámý asijský autor - Budha

Olej na plátně, 80x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

vydraženo top
82777. Budha
Dražba ukončena:14.08.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč