neznačeno - Váza se zvířecími nálepy

Porcelán, výška 40 cm. Neznačeno. Japonsko po r. 1900.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17905. Váza se zvířecími nálepy
Dražba ukončena:11.04.2018 21:10:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč