neznačeno - Váza

Keramika, výška: 25 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
301504. Váza
Dražba ukončena:17.10.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.10.2019 20:23:43 56
500 Kč 08.10.2019 15:42:28 4656