neznačeno - Šperkovnička na třech nožkách

Obecný kov, uvnitř látkový potah. Výška 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
302802. Šperkovnička na třech nožkách
Dražba ukončena:22.12.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč