neznačeno - Sada 6 dezertních příborů

Obecný kov a imitace kosti, délka nože 17 cm, délka vidličky 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
59187. Sada 6 dezertních příborů
Dražba ukončena:19.05.2021 21:32:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.05.2021 21:27:10 6680