neznačeno - Pierot

Nejdelší strana: 29 cm

Mramor, výška: 29 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

neznačeno
103161. Pierot
Dražba ukončena:01.10.2023 21:32:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč