neznačeno

17751. Párové svícny

popis: Obecný kov, výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.04.2018 18:37:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.04.2018 18:32:23 1016
500 Kč 27.02.2018 13:35:16 831