neznačeno - Miniatura džbánku s cínovým víkem

Výška 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17917. Miniatura džbánku s cínovým víkem
Dražba ukončena:11.04.2018 21:21:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.04.2018 21:13:25 3893