neznačeno - Lampa s figurálním motivem

Slitina, mramor, patinováno do bronzu, celková výška 39 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky elektrifikace.

neznačeno
78195. Lampa s figurálním motivem
Dražba ukončena:15.06.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 08.06.2022 22:48:39 1610
1 000 Kč 22.05.2022 15:25:50 5572