neznačeno - Kalamář

Porcelán, výška: 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

neznačeno
300233. Kalamář
Dražba ukončena:24.08.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (24.08.2019 20:08:26) 2704
500 Kč 24.08.2019 19:57:33 2297