neznačeno - Dóza s víkem

Keramika, výška 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Víčko poškozeno.

neznačeno
17817. Dóza s víkem
Dražba ukončena:11.04.2018 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč