MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz, perleť. Pouzdro.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
17928. Divadelní kukátko
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
1016
1 500 Kč
limit (10.04.2018 21:25:08)
3773
1 400 Kč
1016
1 300 Kč
limit (03.04.2018 21:55:16)
3773
1 200 Kč
254
1 100 Kč
limit (27.03.2018 14:03:22)
291
1 000 Kč
1652
900 Kč
limit (27.03.2018 14:03:15)
291
800 Kč
1652
700 Kč
limit (20.03.2018 22:23:10)
291
600 Kč
3763
500 Kč
291