neznačeno - Divadelní kukátko

Mosaz, perleť. Pouzdro.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
17928. Divadelní kukátko
Dražba ukončena:11.04.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč