neznačeno

17793. Dekorativní karafa

popis: Keramika, výška 35 cm. Ruční malba. Kolem roku 1900.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.04.2018 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.04.2018 18:39:44 56
500 Kč 05.04.2018 15:16:53 831