neznačeno - Čajový servis 6- ti osobní

Porcelán.

Pozn.: Poškozeno. Neúplný.

neznačeno
301793. Čajový servis 6- ti osobní
Dražba ukončena:28.10.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč