nesignováno - Ženský půlakt

Olej na plátně, 85x65 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Plátno volně stočené.

nesignováno
12479. Ženský půlakt
Dražba ukončena:20.09.2017 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč