Nesignováno - Zátiší s lahví

Olej na kartonu, 43x33 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

Nesignováno
116172. Zátiší s lahví
Dražba ukončena:19.05.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.05.2024 12:21:39 5215