nesignováno - Západ slunce v krajině

Olej na plátně, 42x54 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

nesignováno
20011. Západ slunce v krajině
Dražba ukončena:26.04.2018 22:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 13.04.2018 16:01:05 135