Nesignováno - Výhled do kraje

Olej na překližce, 35x48 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nesignováno
84617. Výhled do kraje
Dražba ukončena:25.09.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.09.2022 18:58:31 2224