nesignováno - Váza s vodním ptákem

Sklo, výška 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
301458. Váza s vodním ptákem
Dražba ukončena:14.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.10.2019 22:52:32 5409