nesignováno - V zahradě

Olej na kartonu, 38x42 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
300790. V zahradě
Dražba ukončena:14.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.09.2019 19:51:04 1016
500 Kč 05.09.2019 12:12:16 4450