Marc Chagall - The House in my Village

Litografie, 31x24 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

8047. The House in my Village
Dražba ukončena:22.02.2017 19:31:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč