nesignováno - Těžaři

Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzedu přípis Ludvík Černovický.

nesignováno
301280. Těžaři
Dražba ukončena:07.10.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (05.10.2019 21:42:10) 2546