nesignováno

301280. Těžaři

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzedu přípis Ludvík Černovický.

dražba ukončena: 07.10.2019 20:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (05.10.2019 21:42:10) 2546