nesignováno

303445. Strašák

popis: Olej na kartonu, 20x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.01.2020 22:04:37 6528