nesignováno - Soubor 6-ti grafik s vojenskými uniformami

Kolorované litografie + popisy uniforem, cca 16x9 cm. Rámy, sklo.

Pozn.: 3x rám uvolněn.

nesignováno
22180. Soubor 6-ti grafik s vojenskými uniformami
Dražba ukončena:20.09.2018 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 20:54:48 2957
500 Kč 29.08.2018 15:46:39 2467