nesignováno - Soubor 3 kreseb: Pohádkové motivy

20x14 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

nesignováno
31779. Soubor 3 kreseb: Pohádkové motivy
Dražba ukončena:16.05.2019 18:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč