nesignováno - Soubor 3 grafických listů - Dělnické hnutí

Dřevoryty, 82x59 cm, nesignovány, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy i malby poškozeny.

nesignováno
15434. Soubor 3 grafických listů - Dělnické hnutí
Dražba ukončena:24.01.2018 20:03:25
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč