nesignováno

306054. Soubor 2 prací: Pohled na Prahu a U vesnického stavení

popis: 2x olej na plátně, 2x 21x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 07.09.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč