nesignováno - Soubor 2 prací: Pohled na Prahu a U vesnického stavení

2x olej na plátně, 2x 21x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
306054. Soubor 2 prací: Pohled na Prahu a U vesnického stavení
Dražba ukončena:07.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč