nesignováno - Soubor 16-ti ilustrací k ruským povídkám

Kresby tuší, 26x19 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
28246. Soubor 16-ti ilustrací k ruským povídkám
Dražba ukončena:13.03.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.03.2019 19:06:27 1367