nesignováno

61620. Slunce a dvojice

popis: Kombinovaná technika, 50x104 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:26:50

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.06.2021 20:21:50 230
500 Kč 17.06.2021 17:38:43 754