nesignováno - Slunce

Olej na kartonu, 80x48 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29172. Slunce
Dražba ukončena:28.02.2019 20:48:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (26.02.2019 22:40:28) 3604