nesignováno

308953. Slon

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč