nesignováno

301456. Sklenice

popis: Uranové lité sklo, výška 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2019 20:09:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč