nesignováno

305812. Siesta za domem

popis: Olej na plátně, 25x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 11.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč