nesignováno - Sedící akt

Olej na plátně, 55x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis - Zakoupeno v pozůstalosti V. Beneše.

nesignováno
60743. Sedící akt
Dražba ukončena:30.06.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč