nesignováno

60743. Sedící akt

popis: Olej na plátně, 55x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis - Zakoupeno v pozůstalosti V. Beneše.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč