nesignováno - Sedící akt

Olej na kartonu, 26x22 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

doporučujeme
nesignováno
87401. Sedící akt
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč