Nesignováno - Romantická krajina

Olej na plátně, 41x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nesignováno
126171. Romantická krajina
Dražba ukončena:13.10.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč