Nesignováno - Renesanční portrét

Olej na kartonu, 36x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Nesignováno
128260. Renesanční portrét
Dražba ukončena:10.11.2024 20:36:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč