Nesignováno - Pryč s kartely...

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 31x27 cm. Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

vydraženo
Nesignováno
116185. Pryč s kartely...
Dražba ukončena:19.05.2024 20:28:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 19.05.2024 20:25:26 51
10 000 Kč 19.05.2024 20:23:15 1968
9 500 Kč 19.05.2024 20:21:59 51
9 000 Kč 19.05.2024 20:19:54 1968
8 500 Kč limit (19.05.2024 20:19:39) 5300
8 000 Kč 19.05.2024 20:19:40 1968
7 500 Kč limit (19.05.2024 20:18:28) 5300
7 000 Kč 19.05.2024 20:17:28 51
6 500 Kč 19.05.2024 20:16:40 1968
6 000 Kč limit (19.05.2024 20:16:32) 5300
6 000 Kč 19.05.2024 20:16:33 1968
5 500 Kč limit (19.05.2024 20:16:22) 5300
5 000 Kč limit (19.05.2024 20:16:21) 1968
4 300 Kč limit (19.05.2024 20:15:58) 5300
4 200 Kč 19.05.2024 20:15:59 51
4 100 Kč limit (19.05.2024 20:12:09) 5300
4 000 Kč limit (19.05.2024 20:12:08) 15134
3 200 Kč limit (18.05.2024 10:38:59) 15134
3 100 Kč 17.05.2024 21:24:54 7536
3 000 Kč limit (17.05.2024 21:24:53) 15134
2 500 Kč limit (17.05.2024 21:24:44) 15134
2 400 Kč 17.05.2024 21:24:45 7536
2 300 Kč limit (17.05.2024 21:24:40) 15134
2 200 Kč 17.05.2024 21:24:41 7536
2 100 Kč 16.05.2024 19:28:51 15134
2 000 Kč 14.05.2024 18:52:30 51
1 900 Kč 14.05.2024 17:30:34 12411
1 800 Kč 14.05.2024 16:48:17 1252
1 700 Kč limit (14.05.2024 16:48:05) 3699
1 700 Kč 14.05.2024 16:48:06 1252
1 600 Kč limit (13.05.2024 23:41:27) 3699
1 500 Kč 13.05.2024 19:32:18 12411
1 400 Kč 13.05.2024 11:18:58 238
1 300 Kč 13.05.2024 7:09:17 15134
1 200 Kč 11.05.2024 23:07:31 12411
1 100 Kč 11.05.2024 20:41:14 12516
1 000 Kč 09.05.2024 20:21:00 1548