Kombinovaná technika, 31x27 cm. Nesignováno Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Nesignováno
116185. Pryč s kartely...
Dražba ukončena:19.05.2024 20:28:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč