Mědirytina, 19x29 cm. Nesignováno. Kolem roku 1802. Na rytině dobové přípisy. Na rubu mědirytiny množství dobových přípisů. Rám, sklo. Pozn.: Rytina opravována. Papír poškozen. Rám mírně poškozen.