nesignováno

62923. První konzul Napoleon Bonaparte a jeho čtyři bratři

popis: Mědirytina, 19x29 cm. Nesignováno. Kolem roku 1802. Na rytině dobové přípisy. Na rubu mědirytiny množství dobových přípisů. Rám, sklo.

Pozn.: Rytina opravována. Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 22:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo