nesignováno - Prosluněný les

Olej na kartonu, 36x48 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
23800. Prosluněný les
Dražba ukončena:01.11.2018 18:48:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč