nesignováno

60877. Pouť - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na překližce, 103x153 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:40:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč