nesignováno - Pouť - VELKÝ FORMÁT

Olej na překližce, 103x153 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
60877. Pouť - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.06.2021 22:40:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč