nesignováno - Portrét podle Rembrandta

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
60892. Portrét podle Rembrandta
Dražba ukončena:01.07.2021 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč