nesignováno

60892. Portrét podle Rembrandta

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč