středoevropský malíř 19. stol. - Portrét mladého muže

Olej na plátně, 32x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
305931. Portrét mladého muže
Dražba ukončena:23.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč