středoevropský malíř 19. stol.

305931. Portrét mladého muže

popis: Olej na plátně, 32x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 23.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč