Nesignováno - Portrét hraběnky

Olej na plátně, 90x60 cm. Nesignováno Rámováno.

Pozn.: Konec 20. století.

Nesignováno
80936. Portrét hraběnky
Dražba ukončena:10.07.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč