nesignováno - Pohled na Znojmo

Olej na sololitu, 58x80 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
13893. Pohled na Znojmo
Dražba ukončena:26.10.2017 21:51:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč