nesignováno

19861. Pohled na Řím

popis: Lept, 30x46 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozené.

dražba ukončena: 26.04.2018 19:44:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.04.2018 19:39:10 3842
500 Kč 25.04.2018 13:24:12 3559