Ludovít Csordák - Podvečer za vsí

Olej na kartonu, 30x20 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

9934. Podvečer za vsí
Dražba ukončena:26.04.2017 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč