Nesignováno - Podobizna mladé dámy

Pastel, 52x42 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Nesignováno
99486. Podobizna mladé dámy
Dražba ukončena:23.07.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč