Nesignováno - Podobizna mladé dámy

Detail položky

Detail položky

Pastel, 52x42 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 60 cm

vydraženo
Nesignováno
99486. Podobizna mladé dámy
Dražba ukončena:23.07.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 23.07.2023 20:15:54 4142
800 Kč 23.07.2023 20:10:38 51
700 Kč 23.07.2023 19:28:28 117
600 Kč 20.07.2023 10:41:02 13381
500 Kč 19.07.2023 8:01:31 10108