nesignováno - Párové portréty

Litografie, oba 8x7 cm, nesignováno, rám, zaskleno

Pozn.: Mírně poškozeno, vzadu přípis Von Lobkowitz a Von Kinsky

nesignováno
16136. Párové portréty
Dražba ukončena:14.02.2018 21:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč